e-Posta Print

Etkinlik ve Kongreler

8. ULUSAL AKDÜBAT TIP ÖĞRENCİ KONGRESİ
AKDÜBAT
KONGRE
12-03-2017
10-03-2017
  • AKDENİZ
3 gün
  • GALA YEMEĞİ
  • SÖYLEŞİ
  • WORKSHOPS
295TL (2 gece, 2 kişilik oda)
henüz belli değil
henüz belli değil

Uzun süren bekleyişten sonra AKDÜBAT, 8. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi’ni gururla sunar!
Beklenen kongreye son 60 gün!
Başladığımız günden beri standart konforun üstünde hizmet sunduğumuz, vazgeçilmez bilimsel kongrelerimizin 8.si geliyor.
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA TOPLULUĞU 8. ULUSAL TIP ÖĞRENCİ KONGRESİNE HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ.
Kongremiz 10-12 Mart 2017 tarihinde olup Avantgarde Kemer Hotel&Resort ta 2 gece 3 gün konaklamalı ultra her şey dahil formatındadır. Türkiye’nin eşsiz şehirlerinden olan Antalya’da bir gün daha kalmak isteyen katılımcılarımız 9 Mart’ta otele giriş yaparak 3 gece 4 gün konaklama yapabilir.
Bilimsel programımız yarı tematik şekilde hazırlanmıştır.Sözlü ve poster sunumları Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi akademisyenleri ve öğrencileri işbirliği ile yapılan projelerdir, tema olarak ise Sosyal Tıp alanı belirlenmiş olup alanında uzman hocalarımız deneyimlerini biz öğrenciler ile paylaşacaktır.
Kongremizin ilk gecesi sürpriz bir sanatçının sahne alacağı gala yemeği ve eğlencesine, ikinci gecesi ödül törenine ve ardından konsept partiye ayrılmıştır.
Kongre ücretimiz oda özelliklerine göre değişmekte olup, her şey fiyata dahildir. Belirlediğimiz saatler arasında otogar, havaalanı ve Akdeniz Üniversitesi Merkezi Yerleşkesinden otele ulaşımınız tarafımızca sağlanacaktır. 
Odalarımız 3 kişilik, 2 kişilik ve tek kişiliktir. Ücretleri aşağıdaki gibidir:
• 10-11 Mart 2017 – 2 gecelik konaklama + kayıt ücreti :
Tek kişilik oda 400 TL, iki kişilik oda/kişi başı 295 TL, üç kişilik oda/kişi başı 285 TL
• 9-10-11 Mart 2017 – 3 gecelik konaklama + kayıt ücreti :
Tek kişilik oda 560 TL, iki kişilik oda/kişi başı 420 TL, üç kişilik oda/kişi başı 400 TL

Başvuru formu 9 Ocak 2017 saat 20.00'da açılacaktır.13 Ocak 23.59dan sonraki başvurular kabul edilmemektedir.
Kontenjanımız 300 kişi olup başvurular arasından seçim esası önce başvuran kişileri seçmeye ve soruların cevaplanmasına dayanmaktadır.
Kongreye katılmaya hak kazanan kişilere 14 Ocak Cumartesi günü kabul mailleri atılacaktır.Lütfen bu süreçte maillerinizi kontrol edip gelen kabul mailini dikkatlice okuyunuz.Başvuru yapıp parayı yatırmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir.Bu nedenle oluşabilecek kontenjan açığı yedek hakkı kazananlarla doldurulacaktır.

AKDÜBAT'la kalın !!