e-Posta Print

Etkinlik ve Kongreler

Dr Servet Terziler Zoom Konferansı
CÜTBAT
SEMİNER
19-12-2022
19-12-2022
TIP
1 saat
  • röportaj

Doctor Who ?

 

Merhaba arkadaşlar, CÜTBAT olarak "Doctor Who" etkinliğimizle karşınızdayız. "Doctor Who" etkinliğimizde alanında uzman hocalarımızla zoom üzerinden görüşmeler yapacağız kendilerine sorular soracağız. Hocalarımıza sorular soracağımız ve tecrübelerinden faydalanacağımız bu etkinliğimizin ilk konuğu Dr. Servet Terziler. ?‍⚕️

 

Dr. Servet Terziler, estetik ve sağlıklı yaşam üzerine hizmet vermiş ve bu alandaki son gelişmeleri ülkemize getirmiştir. Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli medikal estetik eğitimlerine katılan Dr. Terziler saç ekimi eğitimini ise Amerika'da almıştır. 

2004'ten günümüze başta saç ekimi olmak üzere plastik cerrahi, medikal estetik ve ağız diş sağlığı/estetiği alanlarında hizmet veren Dr. Terziler Hair Clinicde yönetim kurulu başkanı olarak görev almaktadır. Alanında İstanbul’u medikal estetikte dünya tercihi haline getirmiş, çok çeşitli ülkelerden binlerce insanın medikal estetik amacıyla İstanbul’u tercih etmesinin önünü açmıştır. 

 

Etkinliğimiz 19 Aralık saat 19.00'da zoom üzerinden gerçekleşecektir. Toplantı linki etkinlik günü CÜTBAT üye grubunda paylaşılacaktır.

https://www.instagram.com/p/CmHkAx-oS93/?igshid=MDJmNzVkMjY=

Zoom linki: https://zoom.us/j/99883932861?pwd=MjhWTEV3UnJyRldwZDBVMmJUOHNDZz09